Нещодавно Галина Безрук рятувала доньку Василісу, якій необхідна була складна операція, про деталі якої вона не розповідала. Зараз дівчинка почувається краще, а от стосунки Галини та її чоловіка Артема Алєксєєва дуже попсувались. У нього начебто з'явилися серйозні проблеми психологічного плану, через що він потрапив до лікарні. Їй нещодавно довелося втекти з дому разом з дочкою, оскільки чоловік вдарив її ногою в живіт і спалив усі документи.

Читайте також У мене був стокгольмський синдром, – Ігор Пустовіт дав власну версію шлюбу з блогеркою Сашею

Також він піддавав небезпеці свою доньку, з якою бігав по шестиполосній дорозі, після чого поліція забрала дитину і повернула матері, а чоловіка направила до психіатричної лікарні. За словами Безрук, вона як могла трималась і хотіла зберегти сім'ю від нападок ЗМІ.


Чоловік Галини Безрук з донькою Василиною / Фото з інстаграму акторки

"Я як могла намагалася зберегти його гідність і, коли мені дзвонили журналісти, просто кидала трубку. Дуже сподівалася, що цей тиждень "чистоти" допоможе йому прийти в себе, усвідомити весь жах своїх дій. Але дива не сталося. Він повернувся в життя, але не в свідомість. Останні дні перетворилися в фільм жахів. Він не приймав нічого з прописаного в лікарні, весь час пив. Дивно, що він зміг закінчити проєкт, який півтора місяці був на межі зриву через нього. Артем весь час погрожував мені, обіцяв забрати дочку, а позавчора під час нічної розмови на кухні я отримала ногою в живіт... Вранці ми з донькою і бабусею втекли", – розповіла 33-річна жінка у розпачі.

Галина Безрук також поділилась, що до останнього була переконана, що у неї люблячий чоловік і батько-супермен, а такі проблеми зі здоров'ям виникли через ситуацію з донькою, яка отримала травму місяць тому.

"Нам з його мамою продовжували сипатися образи і погрози. Він спалив документи доньки, щоб я не змогла з нею виїхати до моїх батьків… Увечері, коли я, заручившись підтримкою його близького друга, прийшла додому забрати необхідне, ми знайшли його на підлозі в непритомному стані. Зараз він під контролем лікарів і мені хочеться вірити, що вони йому допоможуть. Поки він там, ми з малятком в безпеці", – додала жінка.

Але всі жалі розвіялись, коли у її руки потрапив телефон чоловіка. Там вона дізналась, що Артем останні кілька років отримував не "дружню" підтримку від старої знайомої, яка ще зовсім нещодавно опинилась у схожій ситуації. Вона нібито є публічною персоною і заявляла, що заводити романи з одруженими чоловіками – низько. У підсумку Безрук лаконічно заявила, що "Нас більше немає", натякнувши, що буде вимагати розлучення.


Галина Безрук з Артемом Алєксєєвим / Фото з інстаграму акторки

Що відомо про Галину Безрук

  • Українська актриса театру і кіно, а також співачка народилася у місті Краматорськ, що на Донеччині. У 17 років переїхала до Києва, де закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Також здобула освіту в Інституті екранних мистецтв.
  • За свою кар'єру вона зіграла у багатьох фільмах та серіалах: "Слуга народу", "Останній москаль", "Будиночок на щастя", "Великі вуйки", "Останній яничар" та в інших. Зокрема вона зіграла у десятках російських стрічках навіть після окупації Донбасу та Криму.
  • З 2015 року вона є акторкою Московського театру мюзиклу. Там вона живе і працює, інколи приїжджаючи в Україну на зйомки кінострічок.
  • Вперше акторка одружилась у 2014 році і швидко розлучилася.
  • Того ж року вона познайомилась із актором Артемом Алєксєєвим на зйомках українсько-російського серіалу "Поки станиця спить". У 2016 році вони одружились і того ж року у них народилась донька Василина.