За словами артиста, сталось це в одному з газетних кіосків Сен-Тропе. Монатік вкотре відвідав Францію в перерві між активними гастролями та зйомками проекту "Танці з зірками 2018", де артист є одним із зіркових суддів.

Читайте також: Мережу підкорює пародія до кліпу Монатіка та Надії Дорофеєвої: курйозне відео

Пізнаючи Сен-Тропе, зі мною сталося неймовірне. Правда... Мені вдалося зустріти живу легенду – Карла Лагерфельда. Просто йшов в газетний кіоск купувати свіжу пресу... Ну як просто, з охороною і шлейфом шанувальників, але все ж... Досі повірити не можу,
– схвильовано написав Монатік.

Співак наважився підійти до легендарного дизайнера та креативного директора фешн-дому Chanel Карла Лагерфельда, чиї покази надихають мільйони людей.

"На відміну від зустрічі з Фарреллом Вільямсом в одному з шанхайських магазинів, під час якої я просто проковтнув язик і так і не набрався сміливості підійти, в цей раз, зробивши висновки, схопив перший-кращий журнал "Numero", повільно видихнув тривогу і підійшов, від душі подякував за творчість і попросив автограф! Він посміхнувся, вибрав сторінку з рекламою Chanel і подарував приголомшливе враження. У мене є автограф Карла Лагерфельда!" – додав Монатік, розмістивши фото з підписом дизайнера.