Про це ексклюзивно 24 каналу розповіла українська співачка Христина Соловій. Вона також зазначила, що попереду концерти на Закарпатті, а також музиканти повернули у тур Вінницю.

Читайте також Артобстріл не обирає, – лідер БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ про знайомих, які загинули на війні

"Мені складно повірити в те, що зараз відбувається, адже я дуже хвилювалась і хотіла все скасувати після ракетного удару по Вінниці. Але я згадала ту емоцію та меседж, з яким я почала тур "Українська лють", – каже Христина Соловій.

Христина Соловій

українська співачка

Жодна ракета, жодна р*сня не може нам завадити, щоб українська культура відбувалась в Україні.

Артистка пояснює, що тільки цього і хоче наш ворог – він хоче, аби наше життя зупинилось, аби ми сиділи в бомбосховищах і тремтіли від жаху та страху.

За словами Соловій, митці дуже швидко пристосувалися до нових реалій і на думку співачки, культурний та мистецький фронт надзвичайно важливий.

"І він таким був у всі часи, наша інтелігенція та митці пережили дуже жорсткі репресії у різні роки", – пояснює мисткиня.

Зараз, причин для страху я не бачу та не відчуваю, відчуваю сміливість і бачу, як люди масово йдуть на концерти. Всі працюють – менеджери, артисти, світловики і мета цього всього одна: передати кошти нашим військовим, завдяки якій і відбуваються ці концерти,
– каже Христина Соловій.

Детальніше про тур "Українська лють" під час повномасштабної війни: дивіться відео із Христиною Соловій