Фант-лото Надія

Одним з перших шоу-талантів на українському телебаченні стало "Фант-лото Надія". Потрапити на проект мріяла тоді чи не кожна дитина з більш-менш пристойними вокальними даними.

Програма без перебільшення стала кузнею кадрів для того, що в майбутньому назвуть шоу-бізнесом. За час існування проекту в ньому засвітилися тисяча сольних виконавців, а якщо порахувати учасників танцювальних колективів то це число треба множити ще на десять.

Про свою участь у "Фант-лото" не шкодує Катруся Кондратенко, нині відома як Катя Чилі.

Розпочинала тут свій творчий шлях і Настя Каменських.

Ведучим цього проекту був Анатолій Матвійчук. На його сольні концерти по Україні батьки, дідусі-бабусі і всі хто міг, приводив "талановитих" дітей, яких музиканту доводилося прослуховувати ще годину після власного концерту.

На самій програмі, щоб учасникам було весело, ведучий програми щоразу перевтілювався у когось нового – то він художник, то Остап Бендер. Одного разу Анатолію Матвійчуку довелося перевтілитися в циганку. Для цього довелося збрити свої вуса, і скористатися помадою.

Аня та Аліна Завальські – ще одні зіркові учасниці "Фант-лото Надія" – буквально росли з цим проектом. Сестри закрили й історію самої програми. Вони останні ведучі спадкоємиці проекту – програми "Зірки на сцену".

Читайте також: Згадати все. Мультиплікаційне божевілля дев’яностих

Вибрики

Нехитра заставка з кольоровими буквами і незмінний ведучий Костянтин Грубич – так виглядало одне з перших ток-шоу українського телебачення.

Грошей не було на студію, на декорацію. Бо це ж 90-ті роки. Нічого не було. Замість декорації у нас були живі люди – школярі. Приходило по 200-300 чоловік в студію. Їх садили ярусом. Це було дуже оригінально на той час. Зараз це наївно. А то був прорив,
– пригадує телеведучий Костянтин Грубич.

У студію запрошували іменитих гостей, а питання їм ставили діти. Якщо діти сміялися, значить "Вибрики" вдалися.

Не всі вдома

Найуспішніший проект на українському телебаченні називався "Не всі вдома". Сучасна програма для молоді, яка наслідувала формати MTV. Легка розмова в студії із зірковими гостями, презентації кліпів.

Реклами тоді було мало і вона давала шанс відпочити дитячим очам, які рахували свинок. І рейтинги зашкалювали. Половина ввімкнених тоді телевізорів була налаштована на "Не всі вдома". Тому кожен поважний музикант намагався потрапити на програму і презентувати свій новий кліп. Серед них і "Океан Ельзи". Їх відео "Там, де нас нема" вперше показали саме в ефірі цієї програми.

Програма виходила у прямому ефірі з 1997 по 1999 рік. Лише один раз автори зробили виключення для Земфіри, яка на піку своєї популярності з медіа спілкувалася мало.

Довелося посидіти на диванчику і суперзірці того часу Андрію Шевченку.

Читайте також: Згадати Все. Від Альфа до Беверлі Хіллз. Улюблені серіали 90-х