Безумовно, Зейн Малік став одним з найпопулярніших виконавців – його композиції знаходять місця у серцях мільйонів шанувальників у всьому світі. Крім того, хлопець ще й прославився гучним романом з супермоделлю Джіджі Хадід.

Читайте також: Офіційно: Джіджі Хадід та Зейн Малік відновили роман

Про їхнє кохання заговорили в листопаді 2015 року, згодом пара з’являтись разом на світських заходах. У грудні 2016 року навіть були чутки про заручини зірок, однак, за інформацією ЗМІ, дівчина відмовила співаку, бо не хотіла поспішати з одруженням. А в березні 2018 після трьох років стосунків пара офіційно повідомила про розставання. У перші дні 2020 року Джіджі та Зейн вирішили відновити стосунки, чим вразили всіх прихильників.

Професійне життя артиста почалося ще до його повноліття. Першими кроками у музичній кар'єрі Маліка стала участь у гурті One Direction в 2010 році. У 2015 Малік будує сольну кар'єру. Дебютним синглом стала композиція Pillowtalk і кліп за участю Джіджі Хадід. Прем'єра Pillowtalk відбулася в кінці січня 2016 року, а вже в лютому зайняла перший рядок в Billboard Hot 100. Разом з цим, співак став першим британським виконавцем, який відразу очолив перше місце в чарті США.

Найвідомішою піснею стала Dusk Till Dawn, яку Малік записав у дуеті зі зі співачкою Сіа. Після цього Forbes назвав композицію потенційним номінантом на премію "Греммі" за краще поп-виконання дуетом або групою. Крім, того, композиція дебютувала на першому рядку світового рейтингу iTunes.

На честь дня народження знаменитості журналісти LifeStyle 24 підготували підбірку найпопулярніших пісень співака.

5 пісень Зейна Маліка

Дивіться кліп Зейна Маліка та Sia до пісні Dusk Till Dawn: відео

Дивіться кліп Зейна Маліка і Тейлор Свіфт до пісні I Don’t Wanna Live Forever: відео

Дивіться кліп Зейна Маліка до пісні PILLOWTALK: відео

Дивіться кліп Зейна Маліка до пісні Satisfaction: відео

Дивіться кліп Зейна Маліка до пісні Let Me: відео