Дружина принца Гаррі Меган Маркл знялась для журналу The Cut та дала інтерв'ю виданню. Акторка зробила кілька заяв, які тепер обговорюють в мережі.

Дивіться також Меган Маркл з'явилася на обкладинці глянцю The Cut та вразила цікавою заявою: розкішні фото

Меган Маркл дала інтерв'ю: анонсувала повернення в інстаграм

Меган Маркл анонсувала повернення в інстаграм. Вона вже мала особисту сторінку, яка налічувала близько 3 мільйонів підписників. Але від цього довелося відмовитися, коли відбулися заручини з принцом Гаррі.

До того ж зірка зізналась, що після заміжжя приєдналась до інстаграму Kensington Royal, які також вели принц Вільям та Кейт Міддлтон. Але розпоряджатися особистими фото вона не могла.

Там є система, згідно з якою, якщо ти хочеш опублікувати фотографію своєї дитини, як член королівської родини ти зобов'язана передати її королівському пулу,
– зізналась Меган Маркл.

"Чому я повинна давати тим самим людям, які називають мою дитину словом на букву "Н", її фотографії, перш ніж можу поділитися ними з тими, хто її любить? Скажіть мені, який у цьому сенс, і тоді я гратиму в цю гру", – емоційно висловилась дружина принца Гаррі.

Згодом пара створила свій інстаграм Sussex Royal, який також став популярним. Але після виходу з королівської сім'ї цю сторінку видалили.


Меган Маркл / Фото з глянцю

Заяви про королівську сім'ю

Меган Маркл не обійшлась і без заяв про монархію. Вона зізналась, що хотіла поїхати з Великої Британії до будь-якої країни співдружності, щоб уникнути нападок британської преси.

Що завгодно, аби… бо одним своїм існуванням ми порушували динаміку ієрархії. Тож ми говоримо: "Добре, добре, пішли звідси. Із задоволенням",
– сказала жінка.

Також Меган обурювало те, що їм з принцом Гаррі забороняли самим працювати та заробляти собі на життя, бо іншим членам начебто це дозволили. "З якоїсь причини це не те, що нам було дозволено робити, хоча кілька інших членів сім'ї роблять те саме".

Своє життя в монархії Меган Маркл порівняла з акторською грою у романтичних комедіях про принцес.

"Я була акторкою. Вся моя робота полягала в тому, щоб сказати мені, де стояти. Скажи мені, що сказати. Скажи мені, як це сказати. Скажи мені, що вдягнути, і я це зроблю. А я прийду раніше і, мабуть, спечу щось для знімальної групи. У кожному фільмі про американську жінку, яка в результаті стає принцесою, є ключова сцена, в якій вона думає, що виконує свою роботу правильно, просто будучи самою собою, але потім якийсь літній член королівської сім'ї виговорює їй про обов'язок і пристойність".