Навколо сімей герцогів Кебриджського і Сассекського ширяться неоднозначні коментарі, що стосуються їхньої братерської дружби та співпраці, як королівських представників. Адже незадовго після весілля принц Гаррі і Меган Маркл заявили, що переїдуть з Кенсінгтонського палацу, пізніше відокремилися від принца Вільяма і Кейт Міддлтон у соціальних мережах, а згодом герцоги Кембриджські відокремили своїх родичів від королівського фонду.

Читайте також: Принц Гаррі ледь стримав сльози під час промови про сина Арчі: зворушливе відео

Звісно, такі жести не могли не спровокувати ще більше пліток навколо їхніх стосунків, чи, як пишуть ЗМІ, ворожнечі.

Оскільки представникам королівської сім'ї заборонено давати коментар пресі, фанати отримували будь-яку інформацію від своїх кумирів лише через їхній помічників. Однак принц Гаррі вирішив не залишатися осторонь і знайшов змогу прокоментувати стосунки з братом.

У документальному фільмі "Гаррі і Меган: африканська подорож" (Harry & Meghan: An African Journey) внук Єлизавети ІІ заговорив про його відносини з принцом Вільямом. Варто додати, що детальне відео про їхній тур вийшло на британському каналі ITV.

Неминуче, що трапляється всяке. Але ми брати і завжди будемо братами. Звичайно, зараз у нас різні шляхи. Але я завжди буду поруч з ним і знаю, що він завжди буде поруч зі мною. Ми не бачимося так часто, як раніше, тому що ми обидва зайняті, але я дуже його люблю,
– заявив 35-річний принц Гаррі.

Також чоловік Меган Маркл додав, що, враховуючи їхні конфлікти з пресою, вони переконалися, що чимало історій з'являються ні з чого. "Як у братів, у нас бувають хороші і погані дні", – доповнив герцог Сассекський.