Цим він поділився в інтерв'ю для Styler.

Хоч близько року часу аж серпня 2017 року йому було не довзволено виїжджати за кордони України, він все ж отримував запрошення виступати в Росії та Криму. Однак Козловський зазначив, що він досі відмовляється.

Читайте також: Бабкін зробив заяву щодо Росії

Я не виступаю в Росії. Зараз не час. Розумієте, для артиста в ідеалі не повинно бути рамок на карті. Чим ширше твої горизонти, тим краще. Але в ситуації, яка склалася, це недоречно. Я не їжджу в Росію. Чи не їжджу і в Крим, хоча пропозиції надходили неодноразово. Мене вже встигли "нагнути" в інтернеті, в ЗМІ, що я там за щось або проти чогось. Насправді, щоб розворушити навколо себе якийсь негатив, і їхати нікуди не треба. Досить просто висловитися, щоб хтось навмисно перекрутив твої слова – і тобі вже приписують якісь погляди,
– поділився артист.

Він також упевнений, що для артиста не повинно бути кордонів, але він не засуджує колег, які виступають в Росії.

"Я не хочу нікого засуджувати. Кожен має право чинити так, як йому диктує його совість", – підкреслив він.

Щодо його особистої позиції, то Віталій вважає, що політика його абсолютно не стосується, тому що політикою повинні займатись політики, прогнозом погоди – синоптики, музиканти – музикою і так далі.

"Це ж не питання політичних партій - "за" когось або "проти". Все набагато серйозніше, адже в країні – війна. Я вважаю, що у артистів перш за все повинно бути головне – бажання піднімати дух у людей в своїй країні. Я народився в цій країні і я, звичайно ж, із задоволенням співаю і роблю свою справу для цих людей. І мені хочеться, щоб ці люди, як мінімум, виходячи з мого концерту, отримували задоволення і раділи цьому житті, а не ходили похмурими", – підсумував Козловський.