Цьогоріч поширення коронавірусної хвороби змусило багатьох людей змінити свої плани. Зокрема, це стосується британської королівської сім'ї. Так, замість пишного весілля принцеси Беатріс відбулася таємна церемонія у близькому колі, а світський прийом з нагоди 70-річчя принцеси Анни взагалі скасували. Про це йдеться на сторінках видання Vanity Fair.

Читайте також Як королівська сім'я привітала Меган Маркл з днем народження: фото

Спершу, були плани відсвяткувати день народження принцеси вечіркою у палаці, але пізніше королівська сім'я прийняла рішення скасувати її. Анна не любить зайвої метушні, тому вирішили просто зібратися з сім'єю та друзями іншим разом. Поки що ці плани поставили на паузу,
– розповів інсайдер.

Донька Її Величності не належить до тих людей, які сумують з будь-якого приводу. Вона вже взяла ситуацію у свої руки та придумала оригінальний сценарій святкування. У понеділок, перед тим, як королева Єлизавета ІІ та її чоловік принц Філіп відправилися в Балморал, принцеса влаштувала святковий ланч для батьків у Фрогмор-хаусі, що у Віндзорі. А вже наступного тижня вона разом із чоловіком вирушить у морську подорож уздовж західного узбережжя Шотландії. Це улюблене заняття подружжя для проведення часу на літніх канікулах.

А от на офіційній сторінці королівської сім'ї в інстаграмі опублікували серію дитячих архівних фото. У дописі представники монаршої родини зазначили, що принцеса Анна має досить насичений робочий графік, є учасником понад 300 патронатів, пов'язаних із її широким колом інтересів. Зокрема, вона захоплюється спортом, сільським господарством і тваринами, наукою, медициною, охороною здоров'я, міжнародним розвитком, освітою, вітрильним спортом та військовою службою.

Протягом наступних семи днів на цьому інстаграм-профілі з'являтимуться фотографії принцеси, які демонструватимуть кожне десятиліття її життя.

Для перегляду фото гортайте праворуч