Про те, як визрівала ідея таких виступів та в яких умовах довелось грати, фронтмен "ВВ" Олег Скрипка написав у своєму блозі.

Ідея виступів на передовій зріла у мене майже два роки. Ми із "ВВ" неодноразово грали у зоні АТО з акустикою. Були у Дебальцевому, під Маріуполем, у Сєвєродонецьку, але завжди прагнули потрапити саме до бійців із передової, зігравши їм із якісним професійним звуком,
– поділився Скрипка.

Концерти на передовій виявилось організувати достатньо складно, проте українські військові допомагали музикантам безпечно пересуватись, за правилами маскування встановлювати сцену і налаштовувати апаратуру, так, щоб її не було ні видно, ні чути для ворожих безпілотників, які ширяли над головами.

Дивіться також: Кілометрові черги, нові пісні і неймовірний настрій: Маріуполь відривається під "Океан Ельзи"

Перший концерт зіграли поблизу Селідового, другий – біля Мар'їнки, а третій – у Костянтинівці.

Крім бійців, послухати "ВВ" приходили й цивільні.

"За моїми спостереженнями, на українську територію виїхали кращі люди, справжні патріоти. Я відчув, наскільки щиро українці Донбасу прагнуть вкоренити там подих українського миру. Але вони потребують нашої підтримки. Аби, зрештою, саме їхній український подих нейтралізував бацили "кремлівського світу", – написав Скрипка.