З перших днів російського вторгнення Єгор Соболєв воював з окупантами у лавах ТрО на Київщині. Останніми днями він брав участь у визволенні Ірпеня і нарешті вийшов на зв'язок з дружиною.

Читайте також "Мрії збуваються": поранений Андрій Хливнюк поспілкувався з зіркою Pink Floyd

Ірпінь звільнений! Понад тиждень всі мої думки були в цьому місті, коли Єгор зі своїми побратимами отримав там завдання. Довгі дні без зв'язку, потім поодинокі смс, і сьогодні нарешті. Ірпінь повністю звільнений від окупантів! Зачистки продовжуються,
– каже ведуча.

За її словами, "маленьке затишне місце розбомблене". Їй особливо важко спостерігати за тим, що сталось з Ірпенем, адже це місто було пов'язане зі спогадами про мирне життя всієї родини.

"Ми тільки минулого літа їздили туди на матч сина проти місцевої футбольної команди, тому, як я розумію, зачистити від орків місцевий стадіон (блакитні руїни) було особливо цінно, ще недавно ми там сиділи щасливою сім'єю, де найбільшим нашим викликом було перекричати дуже. активних мам місцевої команди...", – згадала Падалко.

У відеоролику, який залишила жінка, лунає пісня Святослава Вакарчука "Еверест". Її Падалко обрала невипадково – саме під неї вона з Єгором вчила вальс, аби вразити своїх дітей на сцені.