Про це повідомляє прес-служба НПУ.

Читайте також: Чому в Україні злочинці можуть втекти з-під нагляду: подробиці розслідування

У деяких на скронях і руках були татуювання зі свастикою, у інших – стяги з нацистською символікою. В основному на концерті була молодь. Хоча серед фанів були й люди 40-50-ти років. У паузах між виступами зі сцени періодично лунали коментарі про гетьмана Скоропадського та спогади про "дідуся Беніто Муссоліні". Про цей випадок правоохоронцям стало відомо із соціальних мереж. Один з користувачів посилався на порушення українського законодавства.


Концерт "Сокири Перуна"/ фото Zaborona.com


Концерт "Сокири Перуна"/ фото Zaborona.com


Концерт "Сокири Перуна"/ фото Zaborona.com


Концерт "Сокири Перуна"/ фото Zaborona.com

"Під час моніторингу інформаційних сторінок працівники поліції виявили матеріал, у якому дописувач розповідав про порушення законодавства: на концерт в один із нічних клубів прийшли відвідувачі із нацистськими татуюваннями та стягами зі свастикою", – йдеться в повідомленні від НПУ.

Слідчі розпочали кримінальне провадження про виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганду комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів. Згідно із законом, порушникам загрожує обмеження або позбавлення волі до 5 років.

Дивіться відео з концерту.