Радісною новиною на своїй фейсбук-сторінці повідомили представники "Радіо Ісландія". За їхніми словами, такої честі українська піаністка удостоїлась завдяки альбому The Poetry Of Places.

Варто знати! Оголошено список номінантів Греммі 2020: хто з популярних артистів потрапив у список

Фрагменти альбому The Poetry Of Places Надії Шпаченко:

"Під час своїх концертів Надія виконує твори за роялем, але грає також і на іграшкових фортепіано, клавесині та перкусії. Її виступи супроводжуються декламацією, грою на синтезаторі, а також мультимедійними матеріалами", – йдеться у повідомленні.

Про Надію Шпаченко в Україні знають небагато, оскільки вона є професором музики в Каліфорнійському державному політехнічному університеті у Помоні (округ Лос-Анджелеса). На рахунку жінки є чимало прем'єрних виконань творів перших композиторів світу: Елліотта Картера, Джорджа Крама, Тома Флаерті, Юрія Іщенка, Яніса Ксенакіса та інших.

Що цікаво, на своїй сторінці у фейсбуці Надія Шпаченко радо ділиться творчими здобутками та готується до церемонії нагородження Греммі. Минулої суботи жінка побувала на традиційному бранчі номінантів премії, а днями похизувалась статтею про власні здобутки та номінацію на нагороду в одній з місцевих газет Poly Post. Детальніше про Надію Шпаченко ви можете прочитати тут.