Таку думку висловив музичний експерт Олександр Зирін під час прес-конференції на тему: "Підсумки "Євробачення -2017": чи вдалося провести конкурс на належному рівні?", у вівторок, 16 травня.

Той спосіб, в який національний відбір відданий найпотужнішим мовником, який існує за державні гроші, Національною телерадіокомпанією України в чужі приватні руки, це абсолютно неправильно. Це некоректний з телевізійної, економічної та музичної точки зору спосіб відбору, – відзначив Зирін.

На його думку, треба також змінювати журі, яке обирає представника і пісню від України.

Читайте також: Меладзе різко прокоментував виступ O.Torvald у фіналі Євробачення-2017

Ганебними історіями, на думку Зиріна, є дві історії на Євробаченні, пов'язані з українськими співачками. Перша – штучне недопущення до участі в національному відборі співачки Каті Chilly. Друга – ситуація, що відбулася зі співачкою Джамалою, котра привезла Євробачення в Україну, однак, говорить Зирін, не взяла участі навіть в жодній європейській вечірці.

Таких моментів на Євробаченні було дуже багато. Це той шлейф, який тягнутиметься за цим конкурсом ще довго. Тому Україна має зробити висновки після цього конкурсу і йти далі, підсумував експерт.

Нагадаємо, фінал Євробачення-2017 пройшов у Києві 13 травня. Переможцем конкурсу став учасник від Португалії – Сальвадор Собрал з піснею "Amar Pelos Doi". Представник від України гурт O.Torvald із піснею Time посів 24 місце із 26.

Читайте також: Данилко заступився за O.Torvald у фіналі Євробачення-2017