Цей концерт "Гриби" відіграються на наступний день після концерту в Москві, який запланований на 29 липня.

Про концерт на Донбасі повідомив президент Фонду волонтерів України Тимофій Нагорний, організатор заходу.

"Дякую гурту "Гриби", і особисто Юрію Бардашу, за неймовірний подарунок дітям України! 30 липня в Міжнародний день дружби (International Day of Friendship) благодійний концерт. Вхід вільний!", – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Фотофакт: українська актриса, яка живе і працює в Росії, знімається в серіалі на Чернігівщині

Фестиваль відбудеться на стадіоні дитячого оздоровчого комплексу "Перлина Донеччини". За словами організаторів, основна аудиторія фестивалю – діти Донбасу і України, серед яких будуть сироти, діти з багатодітних сімей, діти-переселенці і діти, які постраждали внаслідок війни на Донбасі.

Довідка: "Грибы" – український гурт, заснований в Києві в 2016 році. У його склад входять засновник лейблу Kruzheva Юрій Бардаш, репери Ілля Капустін (4atty aka Tilla) і Симптом НЖН. 28 квітня 2016 року "Грибы" опублікували на YouTube свій перший кліп "Інтро", який менше, ніж за місяць набрав мільйон переглядів. 10 березня 2017 року вийшов черговий, вже четвертий, кліп "Тает лед", який відразу ж вийшов на перше місце в розділі "набирають популярність" на YouTube, і за тиждень набрав більше десяти мільйонів переглядів. "Грибы" не дають інтерв'ю і не беруть участі у фотосесіях.