Широкі штани стають дедалі популярнішими у світі. Знамениті красуні все частіше їх одягають для публічних виходів. До числа модниць долучилась і королева Йорданії Ранія. Для офіційних зустрічей вона вбрала широкі штани та створила два кардинально різні образи.

Читайте також: Королева Ранія вразила виходом в незвичайному тренчі: яскраві фото

Так, до офісу компанії Crystel королева Ранія прийшла у кльошах із завищеною талією, які доповнила рожевою блузкою. Тоненький пояс, туфлі-човники та оригінальна сумка з широкою ручкою завершили стильний образ Її Величності. Йорданська королева зробила хвилясте волосся, що додало вигляду романтичності та ніжності.

Королева Ранія на офіційній зустрічі
Королева Ранія на офіційній зустрічі / Instagram / @queenrania

Королева Йорданії
Королева Йорданії
/ Instagram / @queenrania

А от під час візиту до музикантів із Джабал Аль-Лувейбде королева засвітила значно яскравіший образ. Ранія постала перед громадськістю у чорних класичних штанах, білій майці та насичено-червоному жакеті. Чорні туфлі-човники та легкий макіяж завершили її стильний look.

Варто зазначити, що обидва образи королеви Ранії були розкішними. А Її Величність вкотре зуміла довести, що класичні вбрання можуть виглядати елегантно та ефектно.

Королева Йорданії поспілкувалась із музикантами
Королева Йорданії поспілкувалась із музикантами / Instagram / @queenrania

Королева Ранія
Королева Ранія / Instagram / @queenrania