Зіркова сім'я вже привітала нащадка з Новим роком. 31 грудня до 3-річного Івана прийшов не Дід Мороз, а Святий Миколай, якого хлопчик традиційно чекає двічі на рік. На особистій сторінці в інстаграмі ведуча Катя Осадча показала, як відбувалося новорічне диво для сина.

До теми На заправці: Юрій Горбунов показав вечірню поїздку з сином – фото

Юрій Горбунов в образі Святого Миколая привітав сина з Новим роком

Підготовку до сюрпризу подружжя розпочало заздалегідь. У переддень Нового року Юрій Горбунов прасував червоний кожух з білими хутряними вставками, а вже вранці 31 грудня завітав у заміський будинок в образі Святого Миколая. Дружина шоумена Катя Осадча пожартувала, що нарешті коханому згодився червоний диплом театрального університету.

Так, Юрій Горбунов з білою бородою, у шапці та костюмі приніс подарунки сину Івану під ялинку. Малюк отримав кілька величезних іграшкових машин та сфотографувався у просторій світлій вітальні з мамою і Святим Миколаєм.

Коли в родині є артисти, Новий рік стає ще й кумедним святом. Іван в захваті, – поділилась Катя Осадча.

На кумедних сімейний фото зірка показала й розкішну ялинку. Новорічне дерево сім'я оздобила золотистими іграшками, бантами та гірляндами. Розкішний дім також оформили святково – віночками з ялинкових гілок, які Осадча робила власноруч, композиціями з хвої та калини.


Катя Осадча з Юрієм Горбуновим і сином / Фото Instagram / @kosadcha


Катя Осадча з Юрієм Горбуновим і сином / Фото Instagram / @kosadcha