Вперше про молодого музиканта меломани дізналися з порталу YouTube, де його відео акустичної версії суперхіта Леді Ґаґи "Paparazzi" блискавично набрало понад 40 мільйонів переглядів.

Однак свою подальшу долю юнак завдячує популярному у США шоу Ellen DeGeneres. Телеведуча була настільки вражена талантом хлопця, що вирішила створити власну студію звукозапису, першим клієнтом якої відповідно і став Грейсон.

"Я дізнався масу чого нового із запису цього альбому, я брав участь безпосередньо у його виробництві - навчився як створювати звуки, додавати ритму, біту тощо. Крім цього, я дуже підтягнув свої вміння власне як автор пісень", - розповідає музикант, композитор Грейсон Ченс.

Незважаючи на свій вік, а співаку, нагадаємо, ще немає 14, Ченс намагається мислити, як дорослий. Замість того, щоб кувати залізо поки гаряче і записати альбом на піку своєї інтернет-популярності, виконавець вирішив не поспішати.

Музикант дав собі достатньо часу, щоб усе як слід продумати. Від його першої появи на екранах минуло два роки поки платівка хлопця дійшла до полиць музичних крамниць. Юнак вважає, що зробив усе дуже правильно.

"Потрібно було достатньо часу, щоб правильно побудувати процес, здобути фанів, зробити якісний запис, а також, щоб взагалі зрозуміти, що відбувається навколо. Не хотілося поспішати, щоб не наробити дурниць. Треба було зрозуміти чого саме я хочу, як заявити про себе у музичній індустрії, адже тут дуже багато бізнесу і політики", - каже Ченс.

Для свого першого диску співак власноруч написав більшу половину пісень. З його слів, він не припиняв працювати у вихідні і постійно думав про музику. Важка праця над талантом - ось секрет успіху Грейсона Ченса.