Юлія Началова померла 16 березня у віці 38 років у Москві. Артистки не стало після її боротьби з низкою недуг та ускладнень від них. Точну причину смерті Началової наразі ніхто не оголошував. Проте це може бути гостра серцева недостатність, набряк мозку і відмова внутрішніх органів, які виникли через ускладнення подагри (відкладення у різних тканинах організму кристалів сечової кислоти).

Читайте також: Померла Юлія Началова: біографія російської співачки

Началова співала на концерті до дня захисту дітей в окупованому Донецьку 2 червня 2018 року. Окрім неї, виступали російський гурт "Прем'єр-міністр" і екс-солістка гурту "Тату" Олена Катіна.

Началова, тоді розповідала, що в окупованому Донецьку особлива атмосфера.

Можу сказати вашому місту багато компліментів. Воно чудове! У вас дуже багато позитивних і добрих людей. Отримую колосальне задоволення, перебуваючи в Донецьку,
– заявляла російська виконавиця.


Виступ Юлії Началової в окупованому Донецьку

За свої виступи на окупованих територіях Началова потрапила до бази українського сайту "Миротворець". Там їй закидають свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення на окуповану російсько-терористичними бандформуваннями територію на Донбасі, співпрацю з проросійськими терористичними організаціями та участь у пропагандистських заходах Росії.


Інформація про Юлію Началову на сайті "Миротворець"

Що таке "Миротворець"? Це – неурядова організація, яка займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Ресурс складає і публікує у відкритому доступі базу, де вказані персональні дані людей, які вважаються сепаратистами або ж "агентами Кремля".