Деталі оновлення відео. Сервіс анонсував початок співпраці з медіахолдингом Universal Music Group (UMG). Разом вони створять оновлені версії знаменитих кліпів з кращою якістю зображення і стереозвуком.

Читайте також: Google випадково випустила липневе оновлення Android

При цьому посилання, кількість переглядів і лайків у оновлених відеороликів збережуться після заміни контенту на нову версію.

Очікується, що до кінця 2020 року оновлять більше тисячі кліпів різних жанрів і виконавців. Як приклад відеохостинг опублікував кадр з оновленого ролика на пісню Sabotage групи Beastie Boys, порівнявши його з оригіналом 25-річної давності, а також саме відео в новій якості.


Порівняння оригінального кадру (зверху) і ремастера (знизу)

Оновлений відеокліп Beastie Boys – Sabotage: дивіться відео

Які відеокліпи вже оновили? Ознайомитися зі списком оновлених треків можна за допомогою пошукового запиту з текстом Remastered in HD на YouTube.

Які відеокліпи поки не оновлюватимуть? Наразі договір про співпрацю підписав тільки лейбл UMG – поява "прокачаних" кліпів таких виконавців, як Майкл Джексон, Prince, Oasis, Eurythmics і Foo Fighters затримається до укладення домовленостей з іншими правовласниками.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно