Про це повідомляє Bild.

Проте, як пише видання, це ще не означає однозначне перенесення заходу в іншу країну, однак рішення про початок пошуку нового місця проведення конкурсу було прийнято в зв'язку з тим, що Київ не надав адміністрації музичного конкурсу фінансових гарантій.

На думку експертів, захід зажадає витрат в розмірі 25 млн євро – така сума наразі є непідйомною для українського бюджету, пише видання.

В останні роки витрати на конкурс варіюються від 17 млн євро до 25 млн євро. При цьому оргкомітет покриває тільки суму в розмірі від 10 млн євро до 14 млн євро, решту суми повинна покрити приймаюча сторона.

Мер Києва Віталій Кличко виділив 9 млн євро на проведення Євробачення-2017, однак цієї суми недостатньо. Крім того, прийнятий раніше Верховною Радою закон про скерування додаткових фінансових ресурсів на проведення пісенного конкурсу, за інформацією видання, не зміг переконати організаторів конкурсу.

Читайте також: Названо дату фіналу Євробачення-2017

Проте українська влада наполягає на тому, що джерела фінансування вже знайдені і будуть незабаром представлені керівництву Європейського мовного союзу, який здійснює нагляд за проведенням конкурсу в країнах-переможницях.

Перенесення Євробачення в іншу країну стало б для нас катастрофою,
– розповіла в інтерв'ю німецькому виданню народний депутат Ганна Гопко.

Водночас видання пише, що українські законодавці розглядають Євробачення, як "прекрасний шанс" для української економіки.

Нагадаємо, раніше деякі ЗМІ заявляли, що в України можуть відібрати право на проведення пісенного конкурсу Євробачення через затягування з організацією.

Згодом перший заступник гендиректора НТКУ Олександр Харебін спростував ці чутки.