65-й міжнародний конкурс Євробачення-2020 відбудеться в Нідерландах, у Роттердамі. За офіційними даними, півфінал співочого конкурсу пройде 12 травня, другий півфінал – 14 травня, а фінал конкурсу, в ході якого визначать переможця, проведуть 16 травня.

Читайте також: Учасники Євробачення-2020: які країни вже визначились з конкурсантами престижного шоу

Втім з останніми подіями, які стосуються коронавірусу, представники Євробачення, все ж таки задумуються над тим, яке рішення прийняти далі. Поки що організатори заявили, що попри пандемію коронавірусу, підготовка на Євробачення-2020 триває. Про скасування конкурсу не повідомляють, проте його подальша доля стане відома на початку квітня.

Тож поки точаться розмови навколо того, чи відбудеться конкурс і за яких умов – букмекери роблять ставки та прогнози щодо цьогорічного переможця. Очікується, що у шоу візьмуть участь представники 41 держави. Ведучими грандіозного шоу будуть Шантал Янцен, Едсілія Ромблі та Ян Сміт.

У Нацвідборі на Євробачення від України перемогу здобув гурт Go_A. Гурт набрав 6 балів від членів журі та 6 балів глядацького голосування на відборі. Представниця від України виступатиме у Роттердамі в першому півфіналі 12 травня під номером 15 з піснею "Соловей".

Прогнози букмекерів у фіналі Євробачення-2020

Букмекерський прогноз можна побачити на офіційному сайті пісенного конкурсу Євробачення. Місце переможця пророкують Болгарії. Друге місце очолювала Ісландія, втім тепер це місце зайняла Швейцарія. Трійку лідерів закріплює Литва. На четвертому місці розмістилася Ісландія. На п’ятому місці перебуває Росія.

Італія посіла 6 місце. В десятці також розмістилися Румунія, Мальта, Азербайджан, Німеччина. Україна, яка раніше перебувала на 27 сходинці, опинилася на 23 місці. Нідерланди, які цього року є господарями пісенного конкурсу Євробачення-2020 та приймають у себе всіх конкурсантів, піднялися на 13 місце.

прогнози букмекерів
Прогнози букмекерів щодо переможця Євробачення-2020

Що відомо про представницю Болгарії на Євробаченні

Представляти свою країну на міжнародному пісенному конкурсі буде співачка VICTORIA. Виконавиця лише розпочала свою кар'єру у 2019 році після перемоги на шоу "Х-фактор". Її трек I want to know підкорив всю країну, тому саме юну співачку вирішили відправити у Роттердам.

"На початку 2019 року я просто не могла уявити, скільки можливостей відкриється для мене. Я пишаюся тим, що представлю Болгарію у Роттердамі. Бути представницею країни на такій величезній сцені – це велика відповідальність і честь", – сказала дівчина.

Victoria – Tears Getting Sober: дивіться відео онлайн