Оцінювали виступи претендентів професійне журі, а також за допомогою дзвінків і СМС проголосували телеглядачі. Окрім того, врахували думку профільних журналістів, які заповнили анкети і виставили свої оцінки учасникам.

20-річна Марічка Яремчук народилася в Чернівцях.

Дівчина є донькою українського співака, Народного артиста України Назарія Яремчука.

Марічка співає з дитинства. Зараз навчається на 4 курсі Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.

У 2012 році Яремчук представила Україну на Міжнародному конкурсі молодих виконавців "Нова хвиля 2012", де посіла 3-е місце.

Кліп на пісню "Тебе я знайду":

Кліп на пісню "Со мной опять":

Варто зазначити, що 23 грудня 2012 співачка брала участь у національному відборі "Євробачення-2013" з піснею "Imagine", однак посіла 5 місце.

Зараз дуже важко зібрати всі думки до купи, адже коли ти про щось довго мрієш, а потім це отримуєш, то просто не можеш насолодитися цим щастям. Я дуже довго мріяла поїхати на Євробачення, адже це не просто виступ на сцені — це шанс представити Україну на міжнародному рівні. Тому я надзвичайно щаслива, що виборола цей шанс, - поділилася Марія своїми враженнями від участі в конкурсі.

Дівчина розповіла, що її команда обирала пісню, яка відповідала формату Євробачення і змогла би гідно представити Україну.

Як відомо, у травні 2014 року відбудеться пісенний конкурс Євробачення-2014 у столиці Данії Копенгагені.