Попри те, що Євробачення-2020 скасували через пандемію коронавірусу, організатори вирішили провести альтернативне онлайн-шоу Europe Shine A Light – "Європа засяє світлом", яке об'єднало меломанів з усього світу. Так, під час прямої трансляції на офіційному ютуб-каналі конкурсу показали...

До теми Євробачення-2020: онлайн-трансляція першого концерту

Представники від Росії гурт Little Big підготували для глядачів особливий сюрприз. Вони записали свою пісню Uno в акустичній версії.

Little Big – Uno: дивіться відео оновленої пісні для онлайн-концерту Євробачення-2020

Онлайн-концерт Євробачення-2020 не передбачає звичного конкурсного формату: глядачі не голосували за своїх фаворитів та не визначали переможця, а просто насолоджувалися музикою. До того ж, у такий спосіб вдалося віддати шану тим композиціям, які учасники створили спеціально для Євробачення-2020. Нагадаємо, що за музикантами зберігається право представляти свою державу на Євробаченні-2021, але вони змушені презентувати нові пісні.

Що відомо про гурт Little Big?Little Big – це рейв-гурт із Санкт-Петербурга. Популярність артисти здобули завдяки пісні Skibidi, яка миттєво заполонила мережу та стала світовою сенсацією. Всього за тиждень пісня набрала 23 мільйони переглядів на ютубі. Наразі ролик переглянули майже 370 мільйонів разів, а танець, який придумали музиканти, повторили тисячі зірок.