У 93 роки Єлизавета ІІ не поспішає передавати трон одному з нащадків та при нагоді здійснює публічні виходи. Навіть щорічна відпустка не змусила монарха залишатись у своєму маєтку, відтак всі учасники Ігор горців могли привітатись з Її Величністю.

Читайте також: Принц Гаррі та Меган Маркл образили королеву, – ЗМІ

Що таке Ігри горців?
Це традиційна презентація шотландської культури, яка проводиться упродовж року у всьому світі. Зокрема, часто Ігри горців організовують у містах Канади та США. У спортивній події беруть участь музиканти, які грають на волинках, а також спортсмени.

Спортивний захід пройшов 8 вересня у місті Бремор, що в Шотландії. Британська королева прийшла на змагання у супроводі свого старшого сина Чарльза та його дружини Камілли. Сімейний вихід зачарував британців, а про яскраве вбрання монарха написало чимало західних ЗМІ.

Цього разу Єлизавета ІІ обрала пальто фіолетового кольору з чорними вставками, з-під якого виднілась сукня такої ж тканини. До осіннього одягу Її Величність підібрала капелюшок, прикрашений квітами, і туфлі на невеличких підборах. Не оминула королева й традиційних аксесуарів: перед камерами вона постала з маленькою чорною сумочкою, в рукавичках і брошці у вигляді пера.


Королева Єлизавета ІІ / Фото: Getty Images

Герцогиня Камілла теж надала перевагу яскравому образу. Вона красувалась поряд з королевою у рожевому пальті з картатим коміром та капелюшку. А от принц Чарльз прийшов на подію у традиційному шотландському вбранні: кілті з піджаком та сорочкою.


Королівська сім'я у Шотландії / Фото: Instagram / @theroyalfamily


Розкішний образ королеви Єлизавети ІІ / Фото: Instagram / @theroyalfamily