Про це повідомляють інсайдери видання The Sun. Наразі Єлизавета II відпочиває в Балморалі, куди щороку запрошує своїх родичів. Цікаво, що принц Гаррі та Меган Маркл відмовилися приїхати з візитом до королеви у Шотландію, заявивши, що їхній син Арчі Харрісон занадто маленький для поїздки. Однак напередодні подружжя герцогів Сассекських злітало у повному складі з дитиною на відпочинок на Ібіцу та в Ніццу.

Читайте також: Наркотики, клуби і коханки: найгучніші скандали, в які "влип" принц Гаррі у молодості

Відтак відмова Маркл сильно образила Єлизавету II. Крім того, британська королева не підтримала Меган, коли та поїхала у Нью-Йорк, щоб підтримати свою подругу-тенісистку Серену Вільямс, залишивши чоловіка і їхнього малюка у Великобританії.

Відтак усіх гостей замку Балморал попереджають про те, що не варто згадувати Меган Маркл і принца Гаррі у присутності Єлизавети II. Один із приїжджих був запрошений на верхову прогулянку разом з королевою.

Йому дали пораду: говорити про що завгодно, але не про один предмет. Про Брекзіт? Ні, про Сасекських,
– йдеться у джерелі.

Додамо, що Єлизавета II має тісний контакт з дружиною принца Вільяма Кейт Міддлтон. За чутками у західних ЗМІ, монарх готує Кетрін до майбутнього королівського престолу.


Королівська сім'я / Getty Images