Офіційне повідомлення герцогів Сассекських викликало обурення інших членів королівської родини. Адже це рішення не було обговорене заздалегідь, як цього вимагають відповідні звичаї британських монархів.

Читайте також: Меган Маркл і принц Гаррі офіційно оголосили про намір відійти з королівської сім'ї

На офіційному сайті Букінгемського палацу з'явилося звернення від Її Величності, у якому зазначається, що рішення Меган Маркл та принца Гаррі перебуває лише на стадії обговорення і про відсторонення від королівської родини говорити зарано.

Обговорення з герцогом і герцогинею Сассекськими перебувають на ранній стадії. Ми розуміємо їхнє бажання використовувати інший підхід, але це складні питання, для вирішення яких потрібен час,
– зазначено у повідомленні.


Реакція Букінгемського палацу

Нагадаємо, що Меган Маркл і принц Гаррі також висловили бажання здобути фінансову незалежність. Проте, як повідомляє видання The Sun, подружжя висловило бажання зберегти маєток Фрогмор неподалік міста Віндзор. Будинок був нещодавно відремонтований коштами платників податків у сумі 2,4 мільйона фунтів стерлінгів. Подружжя також прагне утримувати частину свого персоналу та зберегти рівень королівської безпеки.

Як зазначають інсайдери, Меган Маркл і принц Гаррі хочуть зберегти титули герцогині і герцога Сассекських.

Результати пошуку

Результати веб-пошуку з посиланнями на сайти The Sun