Щороку чимало туристів відвідують резиденцію королеви Великобританії за час її відсутності в палаці. Однак не всім щастить поспілкуватися з Єлизаветою ІІ і попросити її про послугу. Як повідомляє видання 7 News, а 5-річній Саванні Харт випала така можливість.

Читайте також: Трансгендерна модель Chanel знялася для глянцю в образі королеви Єлизавети ІІ: вражаючі фото

Річ у тім, що в рамках подорожі з класом була екскурсія Букінгемським палацом та іншими визначними місцями Лондона. Під час перебування у резиденції монарха дівчинка загубила свою улюблену іграшку, яка супроводжувала її у всіх поїздках – мавпочку Гаррієт. Мама Саванни помітила пропажу, тому разом з іншими дітьми з класу вони вирішили написати лист до Єлизавети ІІ.

Вам пишуть учні невеликого дошкільного центру у Вудсайді, що в Південній Австралії. У кожного з нас є іграшкова мавпочка-мандрівниця, яку ми беремо в усі поїздки і фотографуємо на пам'ять. Одна з них нещодавно відвідала Букінгемський палац разом з нашою подругою, Саванною. На жаль, 13 серпня 2019 року Гаррієт залишилася у вашій ігровій кімнаті,
– розпочали розповідь втрати друзі 5-річної школярки.

Після цього вони додали, що мама їхньої подруги телефонувала працівникам і вони запевняли, що перетелефонують, коли мавпочку знайдуть, однак відповіді так і не було. "Ми дуже хотіли б, щоб вона знайшла дорогу додому і розповіла про свої пригоди. Ви не могли б зайти в ігрову, щоб пошукати її? Востаннє ми бачили її поруч з вбиральнею! Ми дуже цінуємо те, що ви знайшли час і спробували знайти Гаррієт. З повагою, учні школи Вудсайд", – завершили лист друзі Саванни.

Працівники Букінгемського палацу миттєво зреагували на прохання маленьких шанувальників. Вони знайшли мавпочку і найближчим рейсом відправили її до Австралії. Ба більше, вони додали в подарунок іграшку коргі, яку назвали Рекс.

Ми прагнемо, щоб у кожного нашого гостя залишалися тільки приємні враження від візиту. Деякий час мавпочка Гаррієт була частиною нашої команди і допомагала зустрічати маленьких туристів, поки не вирушила додому,
– написали в листі працівники резиденції.


Іграшки, які дівчинка отримала у відповідь / Фото / Town & Country

Також вони прикріпили знімок, який зробили разом з мавпою на території Букінгемського палацу.


Працівники Букінгемського палацу з мавпочкою / Фото / Town & Country