Режисеркою відеокліпу стала Ганна Бурячкова, яка раніше вже знімала кліпи для гурту – "Ти є я" та "Секрет". Головні ролі у кліпі виконали Яніна Соколова та Валерій Харчишин, які зіграли закоханих. Режисерка кліпу пояснює, що мета відеороботи – змінити ставлення суспільства до онкохворих і хворих на рак до самих себе.

Читайте також: Він страшно мене бісив, – Соколова розповіла про знайомство з Харчишиним

Прем'єра відеокліпу відбулась на телеканалі "1+1" 10 вересня, а згодом – і на офіційному YouTube-каналі музичного гурту.

Валерій Харчишин поділився, що кожну четверту родину в Україні зачіпає хвороба (за статисткою – 140 тисячам українців щороку діагностують рак). І він знає, як важко людині прийняти такий діагноз і як важко знайти у собі сили для подальшої боротьби.

Проте у мене є й інші приклади – це моя подруга Яніна Соколова, яка навіть у найтемніші часи не втрачала надії та жаги до життя. Я буду щасливий, якщо наш новий кліп допоможе комусь пережити страшну мить і подарує надію на щастя, попри що б не сталося,
– прокоментував вихід спільної роботи виконавець.

Він додав, що не дивно, що головну роль виконала Яніна, адже для неї історія "Сьомого дня" – не просто чергова зйомка, а й історія особистих переживань.


Валерій Харчишин і Яніна Соколова / Прес-служба

Читайте також: Журналістка Яніна Соколова зізналась, що поборола рак

Журналістка Яніна у свою чергу додала, що ідея зняти спільний кліп належить Валерію і оскільки вони є близькими друзями, то одразу ж взялись за роботу. Вона впевнена, що після перегляду цього відео українці хоч на хвилину задумаються і змінять своє життя.

"Сьомий день" – це сповідь і заклик. Це історія двох героїв, які знайшли те, заради чого варто жити кожен день як останній, що б не сталося у вашому житті. Ми хочемо спонукати людей любити і нічого не боятися. Ми не знаємо, що буде завтра, але точно знаємо, як можна зробити щасливими одне одного сьогодні,
– наголосила Соколова.

Жінка підсумувала, що відеокліп "Сьомий день" – це перша частина великої мультимедійної кампанії, адже надалі варто очікувати на вихід автобіографічної книги та прем’єри художнього фільму "Я, Ніна", де також зіграє Валерій Харчишин.