Яна Дога має чимало підписників у соцмережах. Зокрема, в інстаграмі за нею стежать 540 тисяч підписників, а у тіктоці – більше, ніж 11 мільйонів осіб.

Жах Проміняла Кароль на Доліну: учасниця "Голосу країни" Анна Трубецька тепер виступає для росіян

Відома блогерка оскандалилась на шоу "Супермама"

Дівчина взяла участь в одному з випусків популярного проєкту "Супермама" на телеканалі "СТБ". Вона зізналась про те, що добре заробляє блогерством. Дога поділилась, що придбала собі Porsche та згодом хоче купити синові квартиру.

Інші матусі запитали у Яни, скільки вона заробляє на місяць. Дога зазначила, що в інстаграмі її заробіток сягає 30-50 тисяч доларів. Тоді як в тіктоці дівчина отримує майже 20 тисяч доларів. Блогерка сказала, що зареєстрована як ФОП третьої групи.

Порахувавши її заробітки, одна з учасниць Вікторія дійшла до висновку, що Яна каже неправду. Зокрема, або вона не сплачує усіх податків, або обманює про свої статки. Річ у тім, що обмеження на ФОПі в рік становлять 8 мільйонів гривень. Тоді як заробітки блогерки перевищують цю суму в чотири рази.

Дога відповіла, що доходи у неї можуть відрізнятися кожного місяця, тож заробітки не є сталими.

Я не заробляю 80 тисяч доларів кожен місяць. 30-50 тисяч,
– зазначила Яна.

На думку блогерки, суперниці не було до чого причепитися й та вирішила взятися за податки. Яна назвала іншу учасницю "тупою" та наказала вийти з її квартири.

Як відреагували глядачі програми

Користувачів мережі обурила поведінка Яни на шоу, а також її хизування своїми доходами. Вони вважають це недоречним у воєнний час.

 • "Віка з податками їх просто взула. Ухилянти. Найкращий захист – це напад".
 • "Яна – найогидніша учасниця шоу за всю історію. І, звісно, вона скаже, що глядачі таке пишуть, бо заздрять їй".
 • "На цю Яну огидно дивитись. Хто їй вбив в голову, що така поведінка та ставлення до людей – це круто".
 • "Віка – молодець, що схопила за дупу цих "підприємців". Маю надію, що податкова за них візьметься".
 • "Вважаю недоречним те, як Яна хизувалася своїми прибутками у той час, коли в країні війна. Вона справляє враження зверхньої, хамовитої та нестриманої людини. Гидко дивитися".
 • "Яна розчарувала хамством. А приховувати гроші від податкової в час війни – це чергове дно, яке можна пробити".

Знайшлися й ті глядачі, яким не сподобався вибір учасниць для програми. На їхню думку, жодна з мам не заслуговувала на перемогу.

 • "Всі – хороші по-своєму (з іронією відреагував користувач)".
 • "Найкрінжовіше, що бачила за всі випуски. Цей випуск має слугувати прикладом, як не треба поводити себе на камеру, поринати в роботу, підтримувати шкідливі бажання дитини та придумувати дітям діагнози, коли сама не може зв'язати 2 слова".
 • "У цьому сезоні перша четвірка, де жодна з учасниць на роль переможниці не дотягує".
 • "Це шоу стало таке награне та огидне".
 • "Згідна з коментарями багатьох, що серед цієї четвірки немає тих, хто хоча б трішечки міг претендувати на перемогу. Сумно те, що вони не хочуть зізнаватися у своїх помилках".