Як показує дослідження TNS MMI, в 2015 році в містах України 50 тисяч +, відбулося різке падіння частки населення, яка слухає музику російських виконавців. У той же час, кількість прихильників української музики з 1 кварталу 2013 зросла майже на 6%. Так, вперше за 5 років (починаючи з 2011 року) українська поп-музика стала популярнішою за російську.

Спостерігається зростання двох стилів: популярної української музики та української рок-музики. У 2011 році 15% респондентів слухали український рок, тоді як в 2015 їх стало 20%. Протягом останніх 5 років українська музика стає популярною по всіх регіонах України. Якщо говорити саме про поп-музику – за останній рік, порівняно з 1 кварталом 2014 року, кількість прихильників українських виконавців, росте тільки в Південному (на 4,7%) та Східному регіоні (на 2,1%), а в решті регіонів значних змін у частці слухачів не відбулося.

У 2015 році особливою популярністю користується музика Океану Ельзи та Скрябіна, кількість слухачів останнього зросла в 2,5 рази в порівнянні з 2014 роком. Найзначніші втрати аудиторії - у Ані Лорак, але, незважаючи на це, як і раніше залишається в ТОП-5 виконавців, чия творчість подобається опитаним.

А от серед артистів, чия творчість не подобається респондентам, лідирує Світлана Лобода і Таїсія Повалій.

Читайте також: Слідами Ані Лорак: Брєжнєва роздяглась для російського видання (18+)