Герцогиня знімається у документальному фільмі "Королева світу", у якому йдеться про життя Єлизавети II. Прем'єра запланована на вересень 2019 року.

Читайте також: Принц Гаррі потайки вкрав пиріжки на презентації кулінарної книги Меган: курйозне відео

Так, для фільму Меган Маркл зізналася, що у її фату був вшитий шматочок синьої тканини, як того вимагає стара англійська традиція.

Ось десь тут є шматочок синьої тканини, вшитий всередину. Це тканина від сукні, у якій я була на нашому першому побаченні,
– зворушливо розповіла герцогиня Сассекська.


Весілля принца Гаррі і Меган Маркл / Getty

Також на п'ятиметровій фаті були вишиті 55 квіток – як символи країн Співдружності націй. Меган зізналася, що навіть для принца Гаррі це стало неочікуваним сюрпризом.

Гаррі був дуже щасливий, що я зробила такий вибір. Я думаю, що для нас це було особливо важливо, тому що Гаррі став послом молоді Співдружності. Думаю, що інші члени королівської сім'ї були раді, що ми розуміємо всю важливість цього,
– зауважила герцогиня.


Меган Маркл / Getty

Нагадаємо, 19 травня відбулась урочиста церемонія вінчання принца Гаррі та Меган Маркл. Весілля принца Гаррі та Меган Маркл стало однією з найочікуваніших подій у світі. Понад мільйон людей стежили за трансляцією церемонії в мережі, а тисячі прихильників королівської родини заполонили вулиці міста Віндзор, щоб побачити перший вихід новоспеченого подружжя.