Про це пишуть на The Mirror.

У виданні розповіли, що в школі юного принца Джорджа ніхто не називатиме за титулом. Тому принц Вільям і його дружина Кейт Міддлтон обрали для сина прізвище, щоб полегшити роботу вчителям і майбутнім шкільним друзям сина.

Читайте також: Син принца Вільям та Кейт Міддлтон вперше пішов до школи: з'явилися фото

Відтепер юного принца-школяра називатимуть просто – Джордж Кембридж, оскільки його батьки – герцог і герцогиня Кембриджські.

Королівський двір також показав ще одне фото, зроблене у перший день шкільного життя принца Джорджа. Знімок було оприлюднено в Facebook Британської монархії:

"Герцог і княгиня Кембриджські дуже раді ділитися ранковою фотографією герцога та принца Джорджа в Кенсінгтонському палаці. Зображення було зроблено незадовго до того, як принц Джордж пішов на свій перший навчальний день у школі Томас Баттерсіа".

Батьки принца Джорджа подякували усім за добрі слова й привітання з першачком.


Принц Вільям та 4-річний принц Джордж

До слова, це не перший випадок, коли королівські особи тимчасово обирають собі прізвище. Зазвичай, воно перекликається з титулом їхніх батьків. До прикладу, принца Вільяма у школі знали як Вільям Уельс, бо його батько Чарльз – герцог Уельський. Те ж саме прізвище обрав і його брат принц Гаррі.


Принцеса Діана та її сини – принци-школярі Вільям та Гаррі


Принцеса Діана та її сини – принци-школярі Вільям та Гаррі