Таку думку сайту "24" висловила політичний експерт Тетяна Лупова.

За її словами, впевненості в тому, що Росія відмовиться від участі в Євробаченні, не було. Особливо, якщо врахувати, що в Росії раніше заявляли, що на Євробачення приїдуть на танках.

Читайте також: Самойлова виступить за Росію на Євробаченні-2018

Треба розділяти політику і пісенні конкурси. Насправді Україні зараз треба подбати про безпеку під час конкурсу. Перш за все, європейців, які приїдуть в Україну. Тому що це терористичне угруповання, яке захопило Росію, тепер тероризує світ,
– говорить експерт.

Тетяна Лупова також зауважила, що відмовитися від участі в конкурсі – право кожної країни. Тим більше, наголошує політолог, після виступу в ООН представника РФ Володимира Сафронкова, який дозволив собі публічні образи представника Великобританії, багато хто у світі зрозумів, що це за "уркастан" – Росія.

"Занадто багато уваги державі, яке шукає негативні приводи для піару. Наприклад, днями Росію викреслили з участі в Паралімпійських іграх. І ніхто не переймається з приводу репутації Олімпіади", – підкреслила Лупова.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017

Нагадаємо, представниці Росії на Євробаченні-2017 Юлії Самойловій заборонили в’їзд на територію України через те, що вона виступала в окупованому Криму. У Європейській мовній спілці (ЕВU) заявили, що працюють над тим, щоби всі учасники взяли участь у конкурсі, 13 квітня Росія відхилила всі компромісні варіанти Європейської мовної спілки і відмовился від участі.