Таку схему пропонує політик і громадський діяч Олесь Доній.

Він наводить дані букмекерів, згідно з якими переможці розташуються в такій послідовності: 1. Росія. 2. Австралія. 3. Україна. 4. Франція. 5. Швеція.

За його словами, найгірше буде, якщо громадяни України, побачивши, що не мають право голосувати за рідну Джамалу, не голосуватимуть ані за кого. Політик пропонує українцям голосувати за ті країни, як опинилися після Джамали у списку букмекерів, щоб шанси Джамали були більшими і щоб таким чином зменшити шанси Росії.

"Тож варто обрати того, хто найменше може зашкодити Джамалі… Обираємо, наприклад, Швецію. І ввечері всім, хто хоче підтримати Джамалу, слід голосувати за Швецію. Чим більше голосів за Швецію, тим більше розмиватимуть голоси 5-ї колони за Росію", — пояснює Доній.

Хочете підтримати Джамалу? В інтернеті поширюють інфу, що варто зайти на сайт Євробачення і проголосувати за того "хто ж...

Опубліковано Олександром Донієм 14 травня 2016 р.

Як відомо, фінал конкурсу розпочнеться о 22:00 14 травня. Представниця України Джамала на Євробаченні виступить під номером 21. Всього у фіналі конкурсу виступлять 26 виконавців.