Дівчина вийшла на сцену під час його концерту у костюмі з обкладинки альбому гурту "Вінгс", який заснував сер Маккартні у 70-тих.

Цьому випадку передувала історія чотирирічної давнини. На концерті Пола Маккартні у Москві Марія познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком Глібом. І це він запропонував перевтілити дівчину в живу Семіраміду. Саме тоді Гліб придбав таку статуетку на аукціоні.

Уже в Парижі, щоб Пол помітив "незвичайну" делегацію, пара придбала vip-квитки. Утім, до останнього не вірили, що опиняться на сцені.

Поява живої Семіраміди на сцені для Пола була несподіванкою. Її туди провела команда музиканта. Сер Маккартні був приємно вражений і залишив на руці дівчини автограф.

По приїзду вона одразу ж пішла в тату-салон увіковічнити на тілі дорогоцінний подарунок від кумира. Паризький концерт улюбленого музиканта в житті Марії став сьомим. The Beatles вона слухає з дитинства. Після історії у Франції українка Марія стала справжньою знаменитістю серед таких, як і вона, фанів The Beatles.