Зірка реаліті-шоу, бізнесвумен та успішний блогер Кім Кардашян тепер тільки пожинає плоди своєї праці. Щороку американка збагачується на кілька мільйонів доларів завдяки її сторінці в Instagram, за якою стежать понад 136 мільйонів людей у всьому світі. Відтак Кім Кардашян часто публікує рекламні дописи та хизується своїми пишними формами в приталеному вбранні.

Читайте також: Оля Полякова розповіла про нетипову травму дитинства

Днями знаменитість опублікувала серію звабливих фото, на яких постала у лосинах та кофті з незвичним принтом. Нове вбрання вигідно підкреслило фігуру Кім Кардашян, що сподобалось понад 1,5 мільйонам підписників її блогу.

Однак, як виявилось, такі фото не всім до вподоби. Харизматична Оля Полякова вирішила прокоментували образ Кім Кардашян, який викликав такий фурор у мережі. Артистка гостро розкритикувала американку та заявила, що така людина не може диктувати світову моду.

Ви мене вибачте, але по-моєму це... Ну як це може подобатися, як це може бути модно, і ще й диктувати моду?
– заявила Оля Полякова.

Це не вперше Оля Полякова публічно дає своєрідну оцінку побаченому. Нещодавно співачка переглянула проект "Холостяк-9" та заявила, що патріархат вже давно закінчився, тому саме шоу є огидним і таким, що принижує гідність жінок.