Минуло менш як 2 місяці після королівського весілля принца Гаррі та Меган Маркл, а подія досі обговорюється громадськістю та журналістами. Так, у мережу потрапили знімки чарівних листівок, які молодята відправили в знак подяки за привітання з довгоочікуваною подією. Про це повідомляє People.

Читайте також: Розгнівана Єлизавета II покарала батька Меган Маркл

Герцог і герцогиня Сассекські були вражені неймовірно добрими листівками і листами, які вони отримали з нагоди їхнього весілля, і дуже зворушені тим, що ви їх написали. Ви проявили велику турботу. Її Величність, яка шле вам свої найкращі побажання, високо це оцінила,
– йдеться у листівці.

Слова подяки пара надрукувала на своєму знаменитому знімку з дня церемонії вінчання. Світлина, зроблена фотографом Алексом Любомирські, стала однією з найпопулярніших знімків королівського весілля принца Гаррі та Меган Маркл. На конверті листівки також виднівся символ Кенсінгтонського палацу.

Нагадаємо, що 19 травня у Віндзорському палаці відбулось вінчання принца Гаррі та Меган Маркл. Мільйони прихильників королівської родини стежили за весіллям закоханої пари, а високоповажні гості стали очевидцями розкішної церемонії. Після церковного обряду принц Гаррі та Меган Маркл подались на святковий обід, де новоспечене подружжя отримало свої подарунки. Найпочеснішим з них було надання парі титулу герцогів Сассекських. Водночас Меган Маркл отримала свій родинний герб від королеви Єлизавети ІІ. А от від звичайних подарунків пара заздалегідь відмовилась, попросивши гостей внести пожертву на благодійні фонди.