Про це повідомила кореспондентка 24 Каналу у прямому ефірі.

Читайте також: Де погуляти у Львові: небанальні місця міста Лева, що вас здивують

Розпочалося святкування традиційною ходою, участь у якій взяли понад 100 музичних, театральних, хорових та навіть спортивних колективів зі всієї України, а також з Польщі та Хорватії. Святковий марш пройде центральною вулицею міста, в якій візьме участь близько 1000 людей, і зупиняться вони біля міської ради, де король Данило Галицький на коні вручить так звані ключі від міста.


Святкування 762 річниці від дня заснування Львова

Організатори цьогорічної річниці Львова вже встигли назвати цю подію музичною, адже оркестри, танці, хори, співи і взагалі музика лунатиме впродовж 3 днів.

5 травня на львів'ян і гостей міста чекає ретро-вечірка та фестиваль "Флюгери Львова", а ввечері, о 22:00, організатори влаштують для всіх відвідувачів анімаційний подарунок. А на фоні Львівського національного університету імені Івана Франка влаштують 3D-мапінг, який дозволить передати львівський колорит.

Відео святкування Дня міста у Львові

Нагадаємо, 4 травня у Львові в аеропорту провели флешмоб до Дня міста. Оркестри влаштували дефіле в латиноамериканському стилі, а також грали рок-н-рол на теми українських мелодій та пісні Майкла Джексона.