Гучна музика лунає з усіх сторін одночасно – на території фестивалю працюють 8 сцен, і на кожній грають потужні гурти зі світовим ім'ям. Свою "сцену" тут знайдуть шанувальники року, важкої та фолк музики, репу. Єдине, на що бідкаються відвідувачі – потрапити на усі виступи нереально. На улюбленців місця під сонцем займають завчасно.

У перший день фестивалю під Вєрку Сердючку "гоцали" всі – і діти, і дорослі. Уявити "Головну Зірку України" на сцені, де за кілька днів гратиме The Prodigy було складно. Та, як виявилося, місце і формат зовсім не має значення. Сердючка фестиваль перетворила на велике багатотисячне весілля, де уся аудиторія – родичі, а у центрі уваги – шалений тамада.

Читайте також: Вєрка Сердючка "запалила" на Atlas Weekend: ексклюзивні фото

Вже наступного дня на сцені гриміли британські рокери Kasabian та канадці Three Days Grace. Територія довкола сцени перетворилася на людське море.

У третій день головну сцену фестивалю сколихнули королі рейву The Prodigy. Послухати британців збіглися відвідувачі ледь не зі всієї території фестивалю. Потужний звук розносився далеко за межі виставкового центру. Музиканти зажадали, щоб преса їхній виступ не знімала, та відвідувачі просто перевантажили інтернет-мережу відео з шаленими танцями.

У перший день величезну кількість відвідувачів Atlas Weekend можна було пояснити безкоштовним входом. Та і у наступні дні потік людей не зменшився.

Читайте також: Як прифронтове місто планує прийняти один з найбільших пляжних фестивалів в Україні

Atlas Weekend претендує на звання не тільки найбільшого фестивалю України, а й Східної Європи. Адже до Києва приїхали меломани з країн пострадянського простору та Європи.