21 квітня 2021 року королеві Єлизаветі ІІ виповниться 95 років. Але традиційно святкування з нагоди дня народження відбувається на початку червня. Про те, як воно пройде, повідомляє видання The Sunday Times.

Читайте також Шахові штани та одяг в клітинку: які речі з гардеробу принцеси Діани будуть актуальними навесні

Святкування в честь 95-річчя Єлизавети ІІ

Свято повинно пройти гучно і з розмахом. До того ж, його відвідають принц Гаррі та Меган Маркл, які прилетять зі Сполучених Штатів.

У честь дня народження короля чи королеви щороку відбувається Церемонія виносу прапора. 2020 року ця церемонія відбувалася дистанційно через пандемію коронавірусу. Тільки королева Єлизавета ІІ з усієї королівської родини взяла участь в заході.

Поточний план полягає в тому, щоб парад на честь дня народження королеви пройшов в Лондоні в звичайному режимі. Його, можливо, доведеться адаптувати або скоротити залежно від того, які правила будуть діяти той час. Але є прагнення і велике бажання все це здійснити,
– розповів помічник королеви.

Втім, зважаючи на те, що королева та принц Філіп вже вакцинувалися від коронавірусу, тому Єлизавета ІІ планує повертатися до роботи.

В Церемонії зазвичай бере участь 1400 солдатів, 200 коней і 400 музикантів. Представники Букінгемського палацу, де й планується парад, заявили, що захід буде офіційним та сімейним заходом.