Акторка Олена Кравець рідко ділиться подробицями особистого життя, однак про плани на святкування Нового 2021 року все ж розповіла. Про те, як зустріне свято, вона поділилась у програмі "Світське життя".

Читайте також У розкішній вишитій сукні: Катя Осадча продовжила святкувати Різдво у Львові – фото

Як Олена Кравець відзначить Новий рік

Останні 15 років зірка зустрічала Новий рік на сцені, однак карантинні обмеження змусили змінити традицію, чому вона безмежно рада. Акторка "Кварталу 95" зізналась, що мріє провести 31 грудня без метушні, нарешті нікуди не поспішати й розслабитися.

Раніше після концерту вона поверталась у компанію друзів, де "вже або сплять, або все доїли". Так, вона влаштує свято з чоловіком Сергієм і дітьми – 4-річними двійнятами Катею та Іваном. Невідомо, чи буде на сімейному Новому році 17-річна донька Марія, яка давно живе окремо від батьків.

В улюбленому, гарному домашньому одязі, приготувати все з малечею. Я хочу, щоб Дід Мороз прийшов не кудись, а до нас додому. Цього року суто по-домашньому, – наголосила Олена Кравець.

Тому до декорування квартири до новорічних свят зірка поставилась дуже відповідально й ретельно. Вона підібрала іграшки, ялинкові прикраси на двері та ілюмінацію, яку планує залишити навіть після Нового року. Листи Діду Морозу малята Катя та Іван писали з зірковою мамою й залишили в морозилці.

Олена Кравець розповіла про святкування Нового року: дивіться відео онлайн