Українська акторка Наталка Денисенко зустріла Новий рік за сімейним столом з батьками та сином. Святкування було не надто приємним, адже Київщину атакували "Шахіди".

Дивіться також Побажання у всіх одне: українські зірки вітають з Новим роком і дякують ЗСУ

Як Наталка Денисенко зустріла Новий рік

Актриса розповіла про це в інстаграм-сторіз. Схоже, вибухи були недалеко від її дому: дім затрусився, а син дуже перелякався.

У нас ось так Новий рік розпочався. Синочок перелякався. Таких сильних вибухів я не чула від початку повномасштабного…дрижали стіни… Дякую ППО. А тим забугорним їб**нам не довго лишилося,
– емоційно висловилась Денисенко.


Як Денисенко зустріла Новий рік / Фото з інстаграм-сторіз

Наталка також показала кадр з відео чоловіка Андрія Федінчика, який записав для неї привітання з Новим роком. "Це перший такий Новий рік… Я навіть не знаю, коли ми побачимося… І найпечальніше те, що мене зрозуміє більша частина жінок в Україні".


Як Денисенко зустріла Новий рік / Фото з інстаграм-сторіз

Новорічна атака на Київщину: що відомо

Новорічна ніч була неспокійною для столиці та околиць – росіяни атакували ракетами та дронами з різних напрямків. Вибухи звучали у Шевченківському та Голосіївському районах, інформація про гучні звуки була як на Лівому, так і на Правому березі.

Уламок збитої ракети окупантів упав у Шевченківському районі, постраждалих немає. Інші уламки зафіксували у Дніпровському районі.