Анна Різатдінова про зимові канікули з сином

Минулий 2020 рік для спортсменки Анни Різатдінової видався напрочуд продуктивним. Тому вона вирішила на початку нового, 2021 року, влаштувати відпочинок. Але релаксувала зірка не сама, а з подругами та сином Романом. Про це повідомляє 24 канал.

Читайте також У малиновому костюмі: Ірина Федишин показала домашній образ біля ялинки – фото

Анна Різатдінова зізналась, що останні два роки вона взагалі не святкувала Новий рік. Та в 2020 році поставила собі за мету все-таки відсвяткувати його, але з близькими людьми. Також вона потурбувалась про те, щоб створити максимально чарівну атмосферу.

Кілька днів гімнастка провела у мандрах Західною Україною. Вона багато гуляла та куштувала смаколики місцевої кухні. Згодом, разом з компанією, вона відправилася на гірськолижний курорт.

Гімнасткам непросто кататися на лижах. Нашому спорту характерна виворітна позиція ніг, а на лижах ноги, навпаки, мають бути завернуті. Тож вийшло у мене не з першого разу. Свого часу допоміг інструктор. Зараз я катаюся доволі непогано, але професіоналом поки ще не стала,
– поділилась Анна Різатдінова.


Анна Різатдінова з сином / Пресслужба

Не вдалося сумувати та нудьгувати й трирічному синові Анни Різатдінової Роману. Зірка зізналась, що він дуже зрадів снігу.

"Забрати з санчат його було майже неможливо. Більше враження на сина справив тільки підйомник. Не встигнувши прокинутися, він запитував: коли ми будемо на ньому "літати".


Анна Різатдінова з сином / Пресслужба