Про це відомий артист розповів в інтерв'ю "Главкому".

Читайте також: "Гроші не змінять мою позицію": Олег Винник пояснив, чому не виступатиме у Росії

За словами Винника, він ще жодного разу не виступав на передвиборчих кампаніях, хоча й були дуже високооплачувані пропозиції. Він додав, що йому надходить дуже багато запитів від політиків протягом останній трьох-чотирьох місяців.

Не можу сказати, що я людина поза політикою та не цікавлюся нею. Сьогодні не можна стояти поза політикою. Хоча багато людей так і роблять, тому що не вірять. Я маю право поїхати в тур за будь-яку політичну силу. Проте мені треба ретельно підійти до свого вибору, адже я матиму за нього відповідальність перед людьми,
– наголосив Винник.

Він підкреслив, що від артистів, в політичному плані та взагалі в житті нашої країни, багато залежить, адже вони є взірцями для людей.

Водночас, на запитання чи буде він виступати лише за ту політичну силу, яку підтримуватиме сам, Винник наголосив, що "це не підтримка, це інша справа".

"Якщо я відчуваю, що від мене залежать якісь речі, відсоток виборців, я дуже добряче подумаю. Так, ми артисти – вільні люди, виступаємо, це наша робота, наша справа. Нас замовляють. Проте якщо йдеться про конкретно "біле" та "чорне", потрібно подумати та дуже добре зважити", – додав співак.

Читайте також: Вибори президента України-2019: хто піде і які у них шанси

Також, він зізнався, що вже відмовив одній політичній силі.

"Я навіть не дивився! За одним телефонним дзвінком вирішив... За дві секунди відмовився від дуже дорогого авто. Скажу відверто, від дуже крутого "Мерседеса". Це була політична сила. Такі речі гроші не вирішують", – підсумував Винник.