Наталія Могилевська у 43 роки має не тільки чудову кар'єру, але й струнку фігуру, якій можуть позаздрити чимало жінок. Водночас особисте життя артистки залишається під завісою.

Читайте також: Наталії Могилевській – 43: Топ-5 маловідомих фактів про співачку

У мережі з'явився рідкісний коментар Наталії Могилевської, в якому вона розповіла, що сучасні цінності молодих людей абсолютно неправильні, бо сім'я для них – це щось тимчасове.

"Я вважаю, що світ зійшов з розуму і диктує молодим дівчатам ті цінності, з якими ми одного разу звалимося в прірву! Якби ми були трохи щасливішими людьми то і чоловіки, і жінки розуміли б, що шлюб повинен відбутися один раз. Вважаю, жінка повинна бути цнотливою і всю свою жіночу силу, енергію вкласти в одного, свого чоловіка, і в народження та виховання дітей. Це єдиний правильний шлях", – зазначила Наталія Могилевська.

Зірка розкритикувала дівчат, які шукають чоловіків на одну ніч, та назвала це явище "неприємною буденністю". Водночас Наталія Могилевська зізналась, що мріє про сім'ю. А якщо все ж не вдасться її побудувати, то артистка додала, що абсолютно гармонійно себе почуває і без чоловіка.

Те, що диктує час: нічні знайомства на дискотеках, короткі спідниці, "секс для здоров'я" – неприємна буденність. Відомі люди пропагують такі відносини... Я хочу, щоб в моєму житті був один чоловік – мій чоловік, і це буде сім'я. Або, якщо я його не зустріну, я прекрасно себе почуваю в стані цілісності: коли я займаюся творчістю, дітьми в своїй школі. Багато в чому, як мати, я себе вже реалізовую,
– додала Наталія Могилевська.

На підтвердження своїх слів про гармонію співачка показала фото, на якому вона демонструє оголені ноги в розкішній сукні. Наталія Могилевська виглядає щасливо та безтурботно.