Опікується молодою співачкою Святослав Вакарчук. Це його преший досвід як продюсера. Ми вирішили дізнатися, що спонукає робити нові проекти, і чи має можливість дихати така музика.

Краще людям слухати авторські пісні, які ще ніхто ніколи не чув, тим паче, за словами Вакарчука, ця пісня вартує того, щоб її слухати.

При всій повазі до народної музики, є дуже багато різних версій відомих народних пісень, це ж абсолютно нова пісня, тому, я думаю, буде більш справедливо звертати увагу саме на таку музику,
— зазначив музикант.

Митець наголосив, що за останній рік стан української сучасної музики значно покращився, але поки цей стан далекий від того, щоб я був радий.

Сама ж молода співачка запевнила, що популяризувати свою музику не збирається, та переконана, що її твори самі знайдуть свого слухача, бо є зараз потрібними українцям та доречними.

Вакарчук теж зазначив, що агресивного просування цієї музики не буде, так само, як і не було такого з гуртом "Океан Ельзи". Якщо музика варта уваги, сказав він, то її будуть ставити на радіостанціях та в ефірах незалежно від того, наскільки активно ми будемо її пропонувати.

Я гордий, що мав відношення до цього музичного продукту,
— сказав Святослав Вакарчук.

Христина Соловій розповіла, що саме цю пісню "Під облачком", вона вперше почула на радіо, коли їй було 12 років. Тоді мама розповіла дівчинці, що це лемківська мова, і що сама родина належить до лемків. Саме відтоді дівчина і "захворіла" Лемківщиною.

Мені пощастило. Без продюсера працювати набагато важче. Бо я знаю дуже багато хороших талановитих музикантів і гуртів, які, працюючи без продюсера, пробиваються дуже довго і важко,
— розповідає Христина.

На думку співачки, у альтернативної музики в Україні є шанс, але для цього виконавцю потрібно знайти свою аудиторію. І ніколи не намагатись сподобатись всім. Просто робити те, що відчуваєш.