Як повідомляє Entertainment Tonight, нова пісня "Head Above Water" (в перекладі – "Голова над водою") Авріл Лавін є дуже особистою, адже в ній зірка розповіла прихильникам історію про боротьбу з хворобою Лайма, що ледь не забрала життя співачки.

Читайте також: Гурт KAZKA презентував кліп на пісню "Плакала": відео

Однієї ночі я думала, що вже помираю, і навіть прийняла це. Моя мама лежала поруч зі мною в ліжку і обнімала мене. Я відчувала, наче тону, тому ледь чутно просила: "Боже, будь ласка, тримай мою голову над водою",
– відверто розповіла Авріл Лавін.

Після цієї моторошної ситуації зірка вирішила написати пісню. Від пережитого вірші наче самі почали писались, тому Авріл Лавін за досить короткий час зуміла створити цілий альбом нових пісень, до якого ввійшла символічна композиція "Head Above Water".

Наразі у мережі з'явився кліп, знятий у мальовничій Ісландії та Лос-Анджелесі. У ролику Авріл Лавін співає у білій сукні на березі водойми та згодом занурюється у воду.

Дивіться відео до пісні Авріл Лавін "Head Above Water":

До слова, Авріл Лавін заснувала благодійний фонд, що допомагає людям боротись з хворобою Лайма. Нещодавно зірка випустила серію футболок з назвою пісні "Head Above Water". Виручені кошти від продажу артистка передасть своєму благодійному проекту.

Що таке хвороба Лайма?Недуга, яку ще називають бореліозом. Хворобу передають кліщі. На ранній стадії людина може побачити на тілі почервоніння, може підвищуватись температура та проявлятись біль у м'язах і хронічна втома. Згодом хвороба Лайма вражає суглоби, серце та нервову систему.

Авріл Лавін діагностували недугу восени 2014 року. Симптоми проявились у зірки через 6 місяців після ураження, відтак до медиків артистка звернулась з дуже загостреною формою недуги. Авріл Лавін досі бореться з хворобою.