Чотири місяці тому сім'я американського співака Джона Ледженда та моделі Кріссі Тейген пережило втрату: у жінки стався викидень. Після цього зірка страждала через депресію та постійну емоційну напругу. Нещодавно вона оголосила, що більше не зможе мати дітей. Про це Кріссі повідомила на своїй інстаграм-сторінці.

До теми Через три місяці після пологів Кріссі Тейген засвітила свою фігуру: пікантне фото

Кріссі Тейген більше не може мати дітей

Модель та телеведуча оприлюднила світлину, яку зробила біля дзеркала. Вона позувала в бежевій обтислій сукні з вирізами на поясі. Довге волосся вона зібрала в пишний пучок та показала себе без макіяжу.

Кріссі Тейген повідомила, що це фото вона зробила вчора. Зірка зазначила, що кожен раз, коли проходить біля дзеркала, вона бачить свій досі округлий живіт і згадує про те, що могла б зараз носити дитину. Цей факт дуже її засмучує.

Мені подобається бути вагітною. Але шкода, що цього більше ніколи не трапиться,
– зізналась Кріссі Тейген.

Модель зазначила, що досвід викидня змінив її тіло та свідомість, і вона цим пишається. Також зірка висловила вдячність за своїх двох чарівних дітей, які стають щоразу дорослішими.

Що відомо про викидень Кріссі Тейген

  • Про те, що Кріссі Тейген та Джон Ледженд очікують на народження третьої дитини стало відомо в серпні 2020 року. Модель розповіла про це світові, коли знялась в кліпі чоловіка.
  • Зірка згодом зізналась, що перейшла в постільний режим через кровотечі, які спочатку траплялись дуже рідко. Втім, модель зазначала, що з малюком все добре.
  • Наприкінці вересня Кріссі Тейген госпіталізували.
  • На початку жовтня Джон Ледженд та Кріссі Тейген втратили дитину та розповіли про це шанувальникам.
  • Згодом телеведуча зробила татуювання в честь ненародженого сина. Вона переживала депресію та тяжкий емоційний стан.