Його, після сьогоднішнього виступу у Москві, до столиці України транспортують десятком фур. Зізнаються, справа це не з простих, адже після ремонту у Палаці Спорту схеми розміщення апаратури - майже повністю змінені.

“В них розраховано все по хвилинах. Відповідно, обладнання після концерту в Москві завантажуються вночі, відразу виїжджають в Київ, і зразу тут паркуються. В них графік розвантаження – 9 машин. Все швидко викочують та розвішують на сцені. Потім після концерту це все аналогічно збирають. А це, повторюсь, 26 тон техніки”, - каже організатор концерту Микола Ісідоров.

Разом з музикантами до української столиці завітають також понад 60 осіб обслуговуючого персоналу - лікарі, кухарі та навіть масажисти. До виступу Меттью Белламі та компанія готуватимуться у спеціальних гримерних - "Piano Room", "Family Room", "Jazz Room". Окрему кімнату виділять для ударника Домініка Ховарда.

“Ми говорили раніше про те, що повинні бути спеціальні кімнати, також повинна бути кімната для репетиції барабанщика, де він буде розігріватися перед виходом на сцену, це пуста кімната. Тільки барабанна установка, яку вони привозять і їхні техніки встановлюють, і відповідно стільчик”, - каже організатор концерту Микола Ісідоров.

Концерт одного з найзатребуваніших гуртів світу - Muse - відбудеться у київському Палаці Спорту 24 травня.